Македонски | Shqip | English |

Scania R420

Се продава од: Дејан Денес 08:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Валандово
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Scania
Модел: R 420
Se prodavaat tri kamioni
Scania R420 Euro 5
Scania R420 Euro 3, hpi motor
DAF XF95 430, Euro 3

Cena po dogovor, extra cena za komplet
Нема посетени огласи
Кон почеток