Македонски | Shqip | English |

Masina MioStandard osjeg

Се продава од: Dusko 05 јун. 22:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Валандово
Возила : Друго
Masinata e nameneta za poveke operacii
brihter
cirkulator
za melenje i ronenje
za busenje i brusanje
masinata e nova i nekoristena
Cena po dogovor
telefon:076 420 670
Нема посетени огласи
Кон почеток