Македонски | Shqip | English |

KUKA OD 350m2 VO VALANDOVO ITNO

Се продава од: XXXXX 04 апр. 20:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Број на соби: 4
Адреса: ul.Ilindenska br/17a
Површина: 350 m2
Број на спратови: 2 спрат
Одберете греење: Нема
Локација: Валандово
Se prodava itno kukja na 2 sprata so mesto za dukjan .Cena po dogovor
Нема посетени огласи
Кон почеток