Македонски | Shqip | English |

ATRAKTIVEN GRADEZEN PLAC VO VALANDOVO

Се продава од: Mile 19 авг. 21:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Површина: 670 m2
Локација: Валандово
Se prodava plac od 670 m2 pomegu avtopatot i patot za Valandovo do benzinskata pumpa na Makpetrol. Placot so objektot se korisetese za ugostitelska dejnost.
Нема посетени огласи
Кон почеток