Македонски | Shqip | English |

Farma ranc so zivealiste

Се продава од: Борис Таневски 11 мар. 22:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Адреса: Валандово
Површина: 6000 m2
Локација: Валандово
Продавам комплетно опремен ранч во непосредна близина на Валандово со обезбеден пристап, одлична местоположба, вкупна површина со над 6.000 квадратни метри, од кои 80 квадрати уредено живеалиште, 400 м2 магацин и боксови за одгледување на свињи со комплет опрема, 150 м2 насрешница за живинарство, дворно место 200 м2, базен рибник 12х12 метри, хидрофор, сончев колектор, струја, градска водоводна мрежа, казан за ракија и многу опрема, трактор ИМТ 539 со комплетна механизација. Цена – по договор.

Нема посетени огласи
Кон почеток