Македонски | Shqip | English |

Kompjuteri

Се продава од: Tamara Gjorgjieva 31 јул. 09:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој предмет за 500 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 000 МКД

Локација: Велес
Производи : Сервис за Белa техн./Апарати за домаќ.
Se prodavaat vekje koristeni kompjuteri, sekoj si ima monitor, kukjiste, tastatura, gluvce i kabel za povrzuvanje na internet. Cena na eden kompjuter e 4000den. Za kupuvanje povekje od 2, cena po dogovor. Povekje informacii na 078365877.
Нема посетени огласи
Кон почеток