Македонски | Shqip | English |

SAKSOFON YANAGISAVA

Се продава од: Dime Вчера 13:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Велес
Инструменти : Дувачки инструменти и додатоци
SE PRODAVA SAKSOFON YANAGISAVA VO KOMPLET SO METALNA PIFLA ISTO TAKA YANAGISAVA 7 KOJ E MNOGU MALKU KORISTEN I E VO ODLICHNA SOSTOJBA.
KONTAKT TELEFON 070/463-596
Нема посетени огласи
Кон почеток