Македонски | Shqip | English |

VW GOLF 5 1.9 TDI

Се продава од: xxxx 16 јул. 02:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2004
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Велес
Стил на каросерија:
Марка: Golf / VW Volkswagen
Модел: Golf
prodavam golf 5 1.9 tdi wo mnogu dobra sostojba,cena povolna,za podetalni informacii javete se..
Нема посетени огласи
Кон почеток