Македонски | Shqip | English |

Stara kuka na ul.Slavjanska br.13

Се продава од: Зоран Вчера 21:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

9 500 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 92 m2
Број на спратови: 2 спрат
Греење: Нема
Локација: Велес
Куќата е 92m² со откупено дворно место од 80m2. Може да се реновира или да се изгради нова куќа. Локацијата на куќата е во близина на Врналиите кај автобуската станица.
Нема посетени огласи
Кон почеток