Македонски | Shqip | English |

MASIVEN MEBEL

Се продава од: Atanas Tasev 28 јан. 14:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

100 МКД

Локација: Виница
Опрема : Маси и Столици
Изработувам клупи, маси, столици, шанкови, дневни, детски и кујни, кревети, плакари, полици, паравани, огради, жардињери, летниковци и друго по нарачка.
СЕ’ е од масивно дрво.
Нема посетени огласи
Кон почеток