Македонски | Shqip | English |

Nikon D810 + Tamron SP 15-30mm F/2.8 Di VC USD

Се продава од: Branko 15 јан. 13:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

1 900 ЕУР

Локација: Виница
Производи : Фотоапарати и додатоци
Nikon D810 + Tamron SP 15-30mm F/2.8 Di VC USD

Стари околу 2 години, во перфектна состојба, без гребнатинки и сл. маани.
Цирка 100.000 слики (90% timelapse).

Цена 1900 Еур (само комплет).

Со кабел, полнач, батерија, капаче и сл.

Контакт 078 814 585
Нема посетени огласи
Кон почеток