Македонски | Shqip | English |

Velosiped

Се продава од: Petar Manaskov 19 јан. 00:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој спортски предмет за 1.920 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

250 ЕУР

Локација: Виница
: Велосипеди
Марка: Друга марка
Модел: Drug model
Glicerinski kocnici
27 brzini
Celiot e shimano
Aliuminiumski
Donesen od swiss
Cenata ne e fiksna
Нема посетени огласи
Кон почеток