Македонски | Shqip | English |

Alfa Romeo 166

Се продава од: Јован 03 фев. 21:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2003
Менувач: Рачен
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Бугарска
Боја: Сива
Локација: Виница
Стил на каросерија:
Марка: Alfa Romeo
Модел: Alfa 166
Се продава Алфа Ромео 166 ,дизел, 2003 година на БГ табли. Цена по договор. Тел за контакт 076-250-559 и 075- 454- 647
Нема посетени огласи
Кон почеток