Македонски | Shqip | English |

BMW 530 D

Се продава од: Kircho Danev 19 јан. 23:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 13.450 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

6 200 ЕУР

Година: 2005
Менувач: Автоматски
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Бугарска
Боја: Сива
Локација: Виница
Стил на каросерија:
Марка: 5-серии / BMW
Модел: 530
Full oprema... 4 glanc novi zimni gumi... Registrirana I zelen karton do avgust 2019... Moze da se carine na Mk tabli...
Нема посетени огласи
Кон почеток