Македонски | Shqip | English |

Daewoo Matiz

Се продава од: Lidija 27 јан. 21:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 1.080 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

500 ЕУР

Година: 2006
Менувач: Рачен
Километража: 150 000 - 159 999
Гориво: Плин / Бензин
Регистрација: Бугарска
Боја: Жолта/Златна
Локација: Виница
Стил на каросерија:
Марка: Daewoo
Модел: Matiz
Kolata e vo dobro sostojanie ima nadvoresni zabeleski
Нема посетени огласи
Кон почеток