Македонски | Shqip | English |

Mitsubishi Pajero

Се продава од: aleksandar 23 јан. 14:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 14.970 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

6 900 ЕУР

Година: 2000
Менувач: Рачен
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Виница
Стил на каросерија:
Марка: Mitsubishi
Модел: Pajero
mitsubishi pajero 3.2 dizel so 165 k.s registriran cela godina so novi gumi full oprema se si raboti na nego ispraven 100 %
Нема посетени огласи
Кон почеток