Македонски | Shqip | English |

OPEL ASTRA 1.7 CDTI

Се продава од: Ivan 29 јан. 23:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 5.640 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

2 600 ЕУР

Година: 2005
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Бугарска
Боја: Сива
Локација: Виница
Стил на каросерија:
Марка: Opel
Модел: Astra
Се продава OPEL ASTRA 1.7 CDTI 74kw увезена од Италија,во одлична состојба,сервисирана без никакви дополнителни трошоци по неа
Нема посетени огласи
Кон почеток