Македонски | Shqip | English |

GOLF 4

Се продава од: JEEP 12 фев. 00:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 3.910 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

1 800 ЕУР

Година: 1999
Менувач: Рачен
Километража: 250 000 - 299 999
Гориво: Плин / Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Виница
Стил на каросерија:
Марка: Golf / VW Volkswagen
Модел: Golf
Golf 4 1.8 gti 150 kona 280 000 km atestiran plin info samo na viber 071 758 181
Нема посетени огласи
Кон почеток