Македонски | Shqip | English |

WV UP 1.0 BENZIN -14

Оглас од претпријатие. Се продава од: MECE CAR VINICA 02 јун. 16:41 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 14.100 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

6 499 ЕУР

Година: 2013
Менувач: Рачен
Километража: 65 000 - 69 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Виница
Стил на каросерија:
Марка: VW Volkswagen
Модел: up!
Kolata e vo dobra sostojba so full oprema navigacija
Нема посетени огласи
Кон почеток