Македонски | Shqip | English |

Slep sluzba Zastava

Се продава од: Rote 16 фев. 13:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 7.810 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 600 ЕУР

Локација: Виница
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Zastava
Модел: Turbo Rival
Se prodava zastava slep so hidrulicno vitlo vo super sostojba za poveke info.na 071242632
Нема посетени огласи
Кон почеток