Македонски | Shqip | English |

Iveco Stralis

Се продава од: Ivica Вчера 10:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

12 000 ЕУР   13 500 ЕУР

Локација: Виница
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Iveco
Модел: Stralis
IVECO Stralis 450, euro 5, 2008 god. Kamionot ima pominati 987000 km, dva rezervoari 1100l, retarder, avtomatski menuvach, zameneta lamela, turbo, injektori, ulje, filtri, gumi 90% itn. Kamionot e opremen so GPS sistem, redovno e servisiran i e vo odlichna sostojba. Kamionot vozi na relacija pa za da se vidi treba predhodno da se dogovorime koj den kje bide vo MK. Kontakt Ivica 071313587
Нема посетени огласи
Кон почеток