Македонски | Shqip | English |

Traktor MASSEY FERGUSON 135

Се продава од: Bore vinica 12 фев. 00:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Виница
Возила : Трактори
Марка: Massey Ferguson
Модел: Drug model
Traktorot e vo odlicna sostojba ima i ralca i plugovi za informacii na tel:078608046 boro vinica Cena po dogovor
Нема посетени огласи
Кон почеток