Македонски | Shqip | English |

Plac vo VINICA

Се продава од: Vlatko 11 фев. 15:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

10 000 ЕУР

Адреса: Vinica
Површина: 400 m2
Локација: Виница
Se prodava plac vo Vinica so povrsina od 400m2.
Нема посетени огласи
Кон почеток