Македонски | Shqip | English |

Stan vo Vinica

Се продава од: Ile 16 јан. 16:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

50 000 ЕУР

Број на соби: 3
Адреса: Димитар Г. Дидо
Површина: 85 m2
Локација: Виница
Станот се наоѓа на одлична локација во Виница. Локацијата му е на 700 м од автубуската станица.
Располага со:
Ходник, предсобје, дневна соба, трепезарија, кујна,
мало вц, купатило, спална соба, детска соба, мала помошна соба, две тараси, подрум, бавча (со овошни дрва) и гаража. Има поглед на 3 страни, исток, запад и север. Локацијата му е во мирно маало. Во цената има простор за догворо
Нема посетени огласи
Кон почеток