Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PRODAVAM G-SHOCK CASIO 2019 MODEL

7 500 МКД

Се продава од: Столе 22 ноем. 00:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Локација
Кочани
Производи
Машки
MODEL GA-140-1A1 2019
Купен 15.08.2019 од златара ОМНИА
Гаранција до 15.08.2021 (21 месец)
Часовникот е без траги на користење, користен недела дена, го продавам затоа што не го користам, ми помина меракот.
Може да ме барате кога ќе посакате
Столе
078 420 757
Leaflet
Кон почеток