Објавени: јан. 18 2022 02:30

Casio dajver 200m/20bar WR

МКД

Објавени: јан. 18 02:30
Прегледи: 37
Casio Marlin/Duro, кварцен механизам, круна на зашрафување, hardlex стакло, 200м/20бар водоотпорност, 44мм, во одлична состојба како нов.
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
37
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 120 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070252623
Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации