Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Оriginal racen casovnik Diesel DZ-7302

3 700 МКД

Се продава од: Oglasi 14 јан. 16:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Производи
Машки
Се продава како нов и без грбнатина, оригинален машки рачен часовник Diesel DZ-7302, со јапонски механизми и нови три батерии.

https://www.youtube.com/watch?v=iV_oHQvyuX8
Кон почеток