Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Casio-Edifice EF-500D-1A garancija do -20

4 500 МКД

Се продава од: Darko 26 фев. 15:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Продавам рачен часовник, марка Casio, модел difice, EF-500D-1A, со гаранција до 14.07.2020. Часовникот не е воопшто употребуван(носен).
https://www.mytime.mk/casovnici/3833-ef-500d-1a
Leaflet
Кон почеток