Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

CASIO casovnik

0 ЕУР

Се продава од: xxx 01 апр. 14:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Производи
Машки
Se prodava CASIO casovnik. Koristen e 9 meseci. Ima garancija 2 godini. Garancijata mu vazi uste 1 godina i 2 meseci. Kupen e od B-WATCH. Slikite se od casovnikot, garancijata i kutijata. Se prodava komplet.
Za cenata ke se dogovorime.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации