Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Sportski maski casovnik Hector Army

1 190 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: СТУДИО ВЕРДЕ Дооел ШТИП, Вчера 11:41 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Pocni da zarabotuvas astranski jazik za 2 nedeli 1 650 МКД
Eleganten zenski casovnik Paris Night 1 190 МКД
Eleganten maski racen casovnik London Silver 2 190 МКД
From
Store
Локација
Штип
Производи
Машки
АКЦИСКА ЦЕНА ДОДЕКА ИМА ЗАЛИХА - ЗАШТЕДИ 50%!

Овој мултифункционален часовник е погоден за сите видови на активности. Благодарение на својот спортски дизајн погоден е и за секојдневна употреба.

МНОШТВО КОДОВИ
-Широк спектар на функции Овој спортски
часовник со модерен изглед има многу
корисни функции: стоперка, аларм,
календар, неделник,
LED осветлување, а покрај тоа содржи и двоен екран со аналоген и дигитален приказ на време.

ИДЕАЛЕН ПОДАРОК
Освен што е идеален за вас, исто така може да биде одличен подарок за луѓе кои ви се драги. Неговиот дизајн и необичност ќе го воодушеви секого.

ВОДООТПОРЕН Е
Нема веќе да морате да се грижите за тоа дали ќе го наводените часовникот, а без проблеми можете да нуркате и на длабочина од 30 метри. Вашиот часовник и понатаму беспрекорно ќе работи.

ИЗДРЖЛИВ И ОТПОРЕН НА УДАРИ
Направен е од висококвалитетен материјал кој не само што го прави водоотпорен, туку го прави и отпорен на удари.

Материјал: Часовникот е направен од цврста гума, ресин смола, и хардлекс стакло
Водоотпорност: до 30 м.
Должина на ременче: 23 см.
Ширина на ремен: 21 мм
Дебелина на куќиштето: 15 мм
Функции: Содржи двоен екран со дигитален и аналоген приказ на времето, стоперка, аларм, календар, неделник, и LED осветлување.
Употреба: Овој часовник е совршен за сите видови спортови, внатрешни и надворешни активности или за секојдневна употреба!

Производот не е на продажба во физички продавници!

Како да нарачаш?
По телефон: 23 20 77 68
Преку email: [email protected]
Прати порака на : pazar3.mk

Нарачаните производи ги испорачуваме во најкраток временски период од еден ден од добивањето на уплатата.

Гаранцијата и рок на враќање на парите важат 44 дена. Во тој период Ви ги враќаме парите доколку не сте задоволни од производот.

Бесплатна поштарина!
Производот го испраќаме преку брза пошта низ цела Македонија.
Плаќање при превземање! 100% безбедно купување!
СТУДИО ВЕРДЕ Дооел ШТИП,
При процесирање на Вашата нарачка, користиме најдобри безбедни мерки, за да се осигураме дека Вашите податоци кои ги пишувате во нарачката, безбедно се чуваат.
Visit our store page
ул. Вера Цири Вири 6/6, Show on the map

СТУДИО ВЕРДЕ Дооел ШТИП,
23 20 77 68
Leaflet
Eleganten zenski casovnik Paris Night 1 190 МКД
Eleganten maski racen casovnik London Silver 2 190 МКД
Pocni da zarabotuvas astranski jazik za 2 nedeli 1 650 МКД
Кон почеток