Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Seiko SKX007

250 ЕУР

Се продава од: Ziko Денес 07:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Локација
Велес
Производи
Машки
Рачен часовник Seiko SKX007, најпознатиот mid-range дајвер на Seiko, дисконтинуиран модел. Механизам 7s26 Automatic, резерва на моќност од 40 часа. Димензии: дијаметар 42mm со круница, висина 46mm, дебелина 12.8mm. Големина на каишка 22mm. Водоотпорност 200 meters, ISO certified dive watch.

Leaflet
Кон почеток