Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Smart watch v8

750 МКД

Се продава од: kristijan 08 јан. 10:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас

⌚️ SMART WATCH - V8 ⌚️

Цена:750

🔘 Спецификација на произаводот:

✔️ Водоотпорен
✔️ Служи како телефон, можете да одржувате повици, да праќате пораки како и да ги примате истите
✔️ Со вградена камера
✔️ Работи со микро SIM картичка од сите наши оператори, се поврзува и работи и на Андроид и iOS системите
✔️ Се поврзува со Bluetooth со мобилниот телефон
✔️ Поддржува мемориска картичка до 32GB за музика, слики, видеа итн.
✔️ Синхронизира повици, пораки, контакти, известувања од Fb, Twitter, Skype, WhatsApp и многу повеќе
✔️ Поддржува Handsfree, за безбедно зборување додека возите
✔️ Можете да направите слика безжично од Smart часовникот на вашиот телефон
✔️ Време/датум/Sleep монитор/педометар
✔️ Вграден микрофон и звучник
✔️ Вградена батерија: до 150 часа во мирување и 8 часа постојана работаПракјам по карго 🚛 низ цела Македонија
kristijan
071532543
Leaflet
Кон почеток