Објавени: фев. 27 2021 01:25

Garmin Forerunner

ЕУР

Објавени: фев. 27 01:25
Прегледи: 1
3 Months Used

LENS MATERIAL
chemically strengthened glass

STRAP MATERIAL
silicone

PHYSICAL SIZE
45 x 45 x 11.7 mm

DISPLAY SIZE
1.23" (31.1 mm) diameter

DISPLAY RESOLUTION
215 x 180 pixels

DISPLAY TYPE
sunlight-visible, transflective memory-in-pixel (MIP)

WEIGHT
42 g

BATTERY LIFE
Smartwatch Mode: Up to 9 days

GPS mode: Up to 11 hours
WATER RATING 5 ATM
MEMORY/HISTORY 200 hours of activity data

More info:
https://buy.garmin.com/en-US/US/p/529988#specs
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
1
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 120 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

071446699

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации