Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Samsung Galaxy watch

15 000 МКД

Се продава од: Дејан 12 ноем. 12:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Локација
Кичево
Производи
Унисекс
Се продава самсунг галакси смарт часовник купен од Гигатрон Србија со фискална и гаранција.
Ставен неколку пати на рака
Перфектно сочуван = НОВ
Дејан
070223469
Leaflet
Кон почеток