Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Dzeben casovnik antikvitet

0 МКД

Се продава од: Офелија Алексоска 16 септ. 14:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Прилеп
Производи
Унисекс
Се продава џебен швајцарски часовник антиквитет од 19 век совршено зачуван заинтересирани тел : 078 227 545
Офелија Алексоска
078227545
Leaflet
Кон почеток