Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 10 2021 11:53

Nov Samsung Galaxy Fit 2 smartwatch black

ЕУР

ЕУР
Објавени: ноем. 10 11:53
Прегледи: 158
Nov! Neotpakuvan Samsung Galaxy Fit 2 Smartwatch black
Opis:
The Galaxy Fit2 sports a 1.1" color AMOLED screen of 294x196 pixels with 3D curved glass and features a multi-function touch
The smartband comes with activity and sleep tracking and can also measure your heart rate and stress levels. Additionally, it reminds you to wash your hands at regular intervals
The Galaxy Fit2 is IP68 dust and water-resistant and ships with a 159 mAh battery, which is claimed to offer 15 to 21 days of endurance on a single charge.
Опис на линк

MOBILNI TELEFONI SKOPJE

Online bazirana prodavnica za prodazba I servis na mobilni telefoni 

Posetete ja nasata Web Prodavnica:
www.mobilnitelefoniskopje.com

Kontakt telefon za SERVIS: 074222564

Kontakt telefon za PRODAZBA: 074205511

Instagram profil za prodazba:
https://www.instagram.com/mobilni.telefoni.skopje/
Посети ја страната на нашата продавница
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Online bazirana prodavnica za prodazba I servis na mobilni telefoni 

Posetete ja nasata Web Prodavnica:
www.mobilnitelefoniskopje.com

Kontakt telefon za SERVIS: 074222564

Kontakt telefon za PRODAZBA: 074205511

Instagram profil za prodazba:
https://www.instagram.com/mobilni.telefoni.skopje/
074205511
158
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 120 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

074205511

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации