Оглас од претпријатие Објавени: авг. 29 2021 04:44

Samsung Galaxy Watch 3 Nov 41mm Bronze Stainless steel

ЕУР

Објавени: авг. 29 04:44
Прегледи: 187
Nov! Neupotrebuvan Samsung Galaxy Watch 3 41mm Stainless steel
Smartwatch-ot e sosema NOV i Neupotrebuvan kupen od A1 operator so originalnoto fabricko pakuvanje
Se raboti za pomaliot model 41mm , casovnikot e izraboten od stainless steel ( nergjosuvacki celik ) so bronzena boja i 100% kozni remcinja
Slikite i videoto se od casovikot!!!
Specifikacii:
Color: Bronze Gold
Resolution: 360 x 360 pixels
1.2” (30mm), Circular Super AMOLED (360 x 360)
Full Color Always On Display
Corning® Gorilla® Glass DX
Battery: 247 mAh
Chip: Exynos 9110 Dual core 1.15GHz
RAM memory: 1GB
Internal memory: 8GB
OS: Tizen based on Wearable OS 5.5
Connectivity:
WiFi: 802.11 b / g / n 2.4GHz
Bluetooth: 5.0
GPS: A-GPS / GLONASS / Beidou / Galileo
Sensors:
Accelerometer
Barometer
Gyroscope
Heart rate sensor (ECG)
Optical Heart Rite Sensor (HRM)
Light sensor
System requirements: Android 5.0 or higher and iOS 9.0 or higher
Опис на линк

MOBILNI TELEFONI SKOPJE

Online bazirana prodavnica za prodazba I servis na mobilni telefoni 

Posetete ja nasata Web Prodavnica:
www.mobilnitelefoniskopje.com

Kontakt telefon za SERVIS: 074222564

Kontakt telefon za PRODAZBA: 074205511

Instagram profil za prodazba:
https://www.instagram.com/mobilni.telefoni.skopje/
Посети ја страната на нашата продавница
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Online bazirana prodavnica za prodazba I servis na mobilni telefoni 

Posetete ja nasata Web Prodavnica:
www.mobilnitelefoniskopje.com

Kontakt telefon za SERVIS: 074222564

Kontakt telefon za PRODAZBA: 074205511

Instagram profil za prodazba:
https://www.instagram.com/mobilni.telefoni.skopje/
074205511
187
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 120 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

074205511

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации