Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Samsung Galaxy Watch Active 2 40mm stainless steel black

10 000 МКД

18 500 МКД

Се продава од: Kristijan 22 мар. 17:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Производи
Унисекс
https://www.neptun.mk/categories/SMART_WATCHES__ACTIVITY_TRACKERS__VR/SAMSUNG-Galaxy-Watch-Active-2--Black--SM-R830NSKASEE-Stainless-Steel-40mm

Se prodava Samsung GWA2 Stainless Steel (Black), koristen od mart 2020 do noemvri 2020, mozna zamena za Apple Watch 5, 6, ili SE.

Cenata e vo denari.
Kristijan
+38978503876
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации