Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Huawei Y6 -18

75 ЕУР

150 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Мобил 2018 Вчера 13:39 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Мобил 2018

Мобил 2018

63 Огласи во продавницата

Samsung Galaxy A6 PLUS NOVI 15 500 MKD
Samsung Galaxy Note 8 230 EUR
Samsung Galaxy A6 plus 125 EUR
APPLE & SAMSUNG Cenovnik promen na ekrani 100 MKD
📲 Huawei Y6 2018
ЦЕНА 4500 Денари 💵💶💷
Гаранција 3 Месеци
Користен🔍
Mk Мобил 📣
☎️Контакт 075-200-430
🇲🇰Локација: Кисела вода
Наспроти Новата Зграда (ПЕГЛА) 📍
Mk Mobil
Мобил 2018
Продажба на мобилни телефони
Visit our store page
Иван Козаров Бр 24 Show on the map
075200430
Мобил 2018
075200430
Мобил 2018

Мобил 2018

63 Огласи во продавницата
Samsung Galaxy Note 8 290 EUR
Huawei Y9  -19 120 EUR
HTC Desire 816 75 EUR
Iphone 6S 120 EUR
Кон почеток