Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Garmin Fenix 3 HR Sapphire edition bundle

300 ЕУР

350 ЕУР

Се продава од: Tomislav 07 мар. 13:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Производи
Унисекс
Се продава Garmin Fenix 3 HR Sapphire edition bundle.
Користен за рекреација/секојдневна употреба.
Сафирно стакло (не се гребе), HR сензор на часовникот, исто и HR сензор/појас.
Доаѓа со оригинал ремче од Garimin, и останатите во други бои, оргинал полнач, и оригинал кутии во сет.

За повеќе информации може да видите на следниот линк: https://buy.garmin.com/en-GB/GB/p/545480
Tomislav
078454555
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации