Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Prodavam prirodna nadgradba na kosa 102 prameni micro rings

5 500 МКД

Се продава од: simona 15 фев. 19:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Производи
Унисекс
Kosata e mnogu malce koristena moze da se vidi i na slikite ima 102 prameni od salon za ubavina e kupena 150 evra moze da se vitka pegla ili farba 100% prirodna micro rings
simona
72278389
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации