Објавени: септ. 04 2021 08:46

Amazfit GTR 47mm SmartWatch

МКД

Објавени: септ. 04 08:46
Прегледи: 1
Prodavam Amazfit GTR 47mm Smart Fitness Watch Aluminium Alloy. Dobro socuvan. So site dodatoci kako nov. Nov cena 8700 mkd.

Tezina 36g
1.39″ AMOLED, Resolution 454×454, 326 ppi
Corning Gorilla 3 staklo
Vodootporen (ATM5)
410mAh LiPo baterija (20+ dena)
Raboti so Android i iOS
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
1
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 120 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

072207852

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации