Објавени: јун. 22 2022 12:24

Samsung Galaxy Active 2 40mm

МКД

Објавени: јун. 22 12:24
Прегледи: 158
Se prodava Samsung saat, kupen od Ungarija EU.
NE E OD PRIVATNI MOBILARI
So original plavo remce i gratis edno vo svetlo rozeva boja.
Vo ispravna sostojba so original polnac.

40mm
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
158
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 120 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

075498909

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации