Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Racna izrabotka na nakit

Се продава од: Тина 27 ноем. 20:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Производи
Женски
Рачна изработка на уникатен накит од хартија по поволни цени за сечиј вкус.
За повеќе, повелета на мојата страна.
За контакт обратете се на 076 474 667 - Тина

http://accaliariddle.wix.com/handmade-jewelry
Тина
076 474 667
Leaflet
Кон почеток