Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Casovnik Quartz

3 000 МКД

Се продава од: sanja 28 ноем. 13:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Производи
Женски
Продавам часовник Quartz нарачан по цена 6 000 ден. од oriflame србија, со swarovski елементи, работи на пулс, носен само неколку пати.
Leaflet
Кон почеток