Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Casio Zenski Casovnik nov

2 800 МКД

Се продава од: Nadica 14 јул. 15:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Виница
Производи
Женски
Casio Женски Часовник нов, никогаш не е носен. Во оргиналното пакување.
Боја:Силвер/Сива
Leaflet
Кон почеток