Објавени: јун. 28 2022 11:47

Bichon Frise kucinja

Објавени: јун. 28 11:47
Прегледи: 206
Уште две од овие прекрасни 5 бишончиња (Bichon Frise) се спремни да усреќат нечиј дом: едно машко и едно женско. Антиалергени се, не се митарат и се идеални за друштво на деца.

❗Педигрирано врвно потекло

📅 Кученцата се стари 2,5 месеци

💉Комплетно се вакцинирани

🏩 Одгледувани со многу љубов

📞 076/355-585
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации