Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Dogo argentino

0 МКД

Се продава од: Кучина 07 јан. 10:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола
Миленичиња
Кучиња
Се продаваат кученца Дого аргентино,најдобро врвно легло во Македонија со педигре и шампионско потекло.Кученцата се прочистени и вакцинирани.Резервации и договор по тел 070 960 834
Кучина
070 960 834
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации