Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Francuska toj pudlica

0 МКД

Се продава од: .. 06 јан. 23:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола
Миленичиња
Кучиња
Se prodava maska francuska toj pudlica, na vozrast od edna godina. Cuvan vo domasni uslovi, pameten, rasten so deca i mnogu druzeljubiv, mnogu se privrzuva, so steknati higienski naviki. Gi ima primeno site potrebni vakcini i e soodvetno procisten. Se bara semejstvo koe ke mu pruzi mnogu ljubov i topol dom. Se prodava, na golema zal, poradi nemoznost za ponatamosno cuvanje. Cena po dogovor
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации