Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Germanski Ovcar

350 ЕУР

Се продава од: Juksel Teki Sulejmani Вчера 17:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола
Миленичиња
Кучиња
Одгледувачница "von der Accent" продава кученца од расата германски овчар.
татко Omen von der Zenteiche
мајка Mia von der Accent
Кученцata се стари45 дена . Ке бидат спремни за преземање за 10 дена . Слободни уште 2 женки.
www.vonderaccent.com.mk
[email protected]
[email protected]
Juksel Teki Sulejmani
078239123
Кон почеток